کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی و حمایت اجتماعی از معتادان بهبودیافته

جواد طلسچی یکتاسومین کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران، با موضوعیت ضرورت حمایت اجتماعی از معتادان بهبودیافته برگزار می گردد.

جواد طلسچی یکتا مدیریت کلینیک مددکاری اجتماعی معراج انزلی در گفت و گو با خبرنگار افق انزلی گفت: سومین کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران، با موضوعیت ضرورت حمایت اجتماعی از معتادان بهبودیافته، با مدیریت و رهبری وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران بزودی اجرا می گردد.

وی افزود: ما در کارزار رسانه ای در پیش رو، با ارائه یادداشتها و مقالات تخصصی، به ابعاد مختلف ضرورت درمان اجتماعی بیماران اعتیاد و همچنین حمایتهای اجتماعی موردنیاز در پروسه توانمندسازی بهبودیافتگان از چنگال اعتیاد خواهیم پرداخت.

وی در ادامه گفت: کارزار رسانه ای فوق الاشاره با احترام به کلیه پروتکل ها، دستورالعملها و آیین نامه های اجرایی تخصصی حوزه اعتیاد و با مدنظر قراردادن کلیه موازین و قوانین اساسی جمهوری اسلامی ایران صورت خواهد پذیرفت.

طلسچی با اشاره به اینکه این کارزار شرایط خاص خودش را دارد خاطر نشان کرد: شایان ذکر است در این کارزار رسانه ای، به احترام قدم های دوازده گانه، از همراهی ۱۲ وبسایت معتبر و فعال در حوزه مددکاری اجتماعی ایران بهره مند خواهیم شد.

مدیریت وبسایت مددکاران اجتماعی ایران گفت: مدت زمان کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران در حمایت اجتماعی از بهبودیافتگان اعتیاد، ۲۰ شهریور لغایت ۲۰ مهر ماه سال جاری خواهد بود.

وی افزود: بدینوسیله از کلیه مددکاران اجتماعی فعال در سراسر کشور دعوت بعمل می آید تا با ارائه یادداشتها و مقالات مرتبط با موضوع کارزار، ما را در این مسیر رسانه ای همراهی نمایند.

وی در خصوص چگونگی اراسل یادداشت ها و مقالات به این کارزار اظهار کرد: علاقمندان جهت حضور در این کارزار می توانند یادداشتها و مقالات خود را به نشانی پست الکترونیکkarzar@iraniansocialworkers.ir  ارسال فرمایند.

مدیریت کلینیک مددکاری اجتماعی معراج انزلی خاطر نشان کرد: مقالات و یادداشتهای دریافتی پس از بررسی و تأیید از سوی تیم تخصصی کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران در فرایند رسانه ای قرار گرفته و بصورت گسترده در وبسایتهای تحت نظارت ما منتشر خواهند شد.

وی در پایان گفت: قابل به ذکر است پس از اتمام این دوره از کارزار و همچون دوره گذشته، کلیه مقالات انتشار یافته در قالب کتابی تحت عنوان مجموعه مقالات و یادداشتهای منتشر شده در کارزار فوق الذکر، چاپ و منتشر خواهد شد.

منبع: افق انزلی

TwitterGoogle+FacebookShare

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *