دوره های آموزشی نظریه طلاق در استان خوزستان

photo_2016-01-04_10-51-59چهار روز از برگزاری دوره های آموزشی بهزیستی استان خوزستان در حالی سپری شد و به پایان رسید که از چند منظر ارزشمند قابل توجه است :
شکل و کالبد اجرائی دوره ها که به همت مدیریت محترم کلینیک مددکاری اجتماعی نوید زندگی، سرکار خانم جعفری اجرا گردید، در نوع خود خلاقانه، بی نظیر و مبتکرانه بود. به این شکل که توانستند در چهار روز کاری با تحت پوشش قرار دادن بیش از سیصد نفر کارشناس سازمان در چهار شهر مختلف توسط چهار مدرس بطور همزمان در واقع در حداقل زمان حداکثر استفاده را برای اجرای دوره به نمایش بگذارند.
فید بک نشان داده شده از سوی شرکت کنندگان بیانگر این مطلب بود که سرفصل‌های انتخاب شده بر اساس ضرورت ونیاز انتخاب شده و با تنوعی که در هر جلسه داشت مانع خستگی دوستان و سبب یادگیری همراه با تمرکز و نشاط بود. به فرمایش دکتر جوادی این شیوه می تواند بعنوان یک مدل اجرایی موثر برای سایر مراکز هم قابل استفاده باشد.
مدیران و مسؤولین محترم بهزیستی استان از ابتدا تا انتها با جدیتی حرفه ای توام با رفتارهایی بسیار مهرآمیز به برگزاری دوره پرداختند که در واقع نشانگر میزبانی اندیشمندانه بود.
برای بنده همراه شدن چهار روزه با اساتید حرفه ای جامعه مددکاری اجتماعی کشور جناب دکتر جوادی و جناب فلاحی خود یک فرصت مطالعاتی و کارآموزی بود.
از خانم جعفری و همسر محترمشان که در این چند روز با تلاش فوق العاده و خستگی ناپذیر چنین امکانی را فراهم نمودند برادرانه قدر دانم.
ونهایتا از مسؤولین محترم بهزیستی کشور و استان خوزستان و همکاران خونگرم خوزستانی که با ابراز محبت شان ما را شرمنده خود کردند سپاسگزارم.

احمدعلی جبارزاده
مددکار اجتماعی

TwitterGoogle+FacebookShare

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *